MarkalaşmaMarkaKimlik.com yayın hayatına başladı

MarkaKimlik.com yayın hayatına başladı

Yaklaşık 3 aydır çalışmaları süren markakimlik.com yayın hayatına başladı. Marka Tasarımı, Markalaşma ve Marka Pazarlama gibi alanlarda siz okurlarımıza doğru, anlaşılır ve ilham veren içerikler paylaşmayı amaçlıyoruz. Markaların gündemini de takip ederek, gelişmeleri trend başlığı altında sizlerle buluşturuyoruz.

Marka Kimlik nedir?

BrandEnn altyapısıyla yayın hayatına başlayan markakimlik.com, markalaşmanın önemini aktarmanın gayretinde olacak. Böylece markalaşma sürecinde ki tüyolar, ipuçları ve anahtar noktaları da zengin içerik anlayışıyla paylaşacağız. Marka Haritası kategorimizde, “nasıl marka olunur?” gibi çeşitli sorulara yanıtlar veren içerikler yer alacaktır.

Marka Kimlik’de neler olacak?

Ayrıca yazı paylaşmakla kalmayacak, güncel YouTube videolarımız ile sizlere ilham veren içerikler paylaşacağız. Gündemden edindiklerimiz ve aklımıza takılanlar ile Marka Sohbetleri programında her hafta yeni bir video içeriği ile karşınızda olacağız. Dilerseniz, YouTube kanalımıza abone olarak güncel videolarımızı takip edebilir ve yeni videolarımızla ilgili bildirimler alabilirsiniz.

Sayfamız üzerinde markalara ait çeşitli raporlar yayınlayarak, marka stratejileri üzerine de pek çok kaynağı yayınlamayı hedefliyoruz. İlerleyen zamanlarda büyük markaların markalaşma süreçlerinde yaşadıkları ile ilgili çeşitli zengin içerikler de markakimlik.com da kendini gösterecektir.

Marka Kimlik kimlere hitap ediyor?

İster dijital pazarlama ile ilgilenen olun, ister işletme sahibi veya girişimci. Web sayfamız üzerinde size ilham olacak içerikler yayınlamak için özenle çalışacağız. Sizlerden isteğimiz şimdi sosyal ağlardan bizi takip edin ve içeriklerimizi paylaşmaktan çekinmeyin. YouTube kanalımıza abone olmak için buraya tıklayın. Instagram’dan takip etmek için buraya ve Twitter’dan takip etmek için ise buraya tıklayın. Şimdiden merhaba!

İlgili İçerikler