TrendBtcTurk İçin Üst Düzey Atama

BtcTurk İçin Üst Düzey Atama

Türkiye’nin öncü ve dünyanın dört numaralı kripto para ve bitcoin alım satım platformu olan BtcTurk, 2020 yılına yenilikçi bir yaklaşımla başlayarak sektörde deneyimli kişileri kadrosuna katıyor. Murat Tacer, BtcTurk Operasyon Direktörlüğüne atanırken, Ozan Yeniçeri ise Tezgahüstü ve Kurumsal İşlemler Müdürlüğü görevine getirildi.

Murat Tacer hakkında bilgi:

İstanbul Teknik Üniversitesi – Endüstri Mühendisliği bölümünden 1999 yılında mezun olan Murat Tacer, Marmara Üniversitesi’nde Yönetim ve Organizasyon dalında yüksek lisansını tamamladı. Turkcell, Tacer, Türk Ekonomi Bankası ve INGBANK gibi kurumlarda Dijital Kanallar Yönetimi, Müşteri Deneyimi Yönetimi ve Operasyon Yönetimi pozisyonlarında görev aldı.

Ozan Yeniçeri hakkında bilgi:

Boğaziçi Üniversitesi Matematik bölümünde lisans eğitimini alan Ozan Yeniçeri, yüksek lisansını ise İngiltere’deki Coventry Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünde gerçekleştirdi. Profesyonel kariyerine Marsh Sigorta ve Reasürans Brokerliği şirketinde önemli görevler üstlenerek başlayan Ozan Yeniçeri, Btcturk’e katılmadan önce Re-Pie Gayrimenkul ve Girişim Sermayesi Portföy Yönetimi şirketinde Genel Müdür Yardımcısı olarak çalıştı.

İlgili İçerikler